Tamam
     

Kitpak

KİTPAK, tüm dünyada “Bag-in-Box” olarak bilinen flexible ambalaj sistemidir. KİTPAK, kullanıcı ve tüketiciye taşıma ve stoklama alanlarından büyük tasarruf sağlar.

Sütten, sıvı yumurtaya; meyve suyundan, meyve konsantrelerine; salçadan, ketçap ve soslara; şarap ve sudan, sıvı yağlara kadar pek çok farklı ürünün değişik hacimlerde ambalajlanmasında kullanılmaktadır.

Aseptik olması ve yapısının özellikleri nedenleriyle ve boşaltım esnasında hava almaması sonucunda, ürünler torba içinde kullanıldığı sürece tazeliğini yitirmeden muhafaza edilebilmektedir. Böylece tüketici için güvenilir bir ambalajlama sistemidir.

" 1 litreden 240 litreye geniş seçenek "

1 – 240 litre arası değişen hacimlerde KİTPAK (Kutu İçi Torba) kullanım amacına göre çeşitli bariyer malzemelerden oluşmaktadır. Metalize ve şeffaf olmak üzere, tek tek veya sürekli formlarda üretilmektedir. 1 ile 20 litre arası hacimli torbalar kutu içine konabilmekle beraber, plastik kasa ve kaplarla da taşınabilir. 220 – 240 litrelik torbalar metal ve kağıt varillerle, özel kaplarla taşınabilir, stoklanabilir.